بله ، جهت خرید حضوری همه روزه از ساعت 11 تا 21 می توانید با مراجعه به فروشگاه آوانگاره واقع در سعادت آباد، بلوار کتاب، مجتمع تجاری اپال، طبقه دوم، واحد 269 مراجعه بفرمایید .

مدت زمان تولید محصول بر اساس محصول انتخابی و مدل آن از 3 روز تا 15 روز متفاوت می باشد. جهت اطلاع از مدت زمان آماده سازی هر محصول با مراجعه به جزئیات محصول در وب سایت می توانید اطلاعات کافی کسب کنید.

آوانگاره کالای آماده را برای شما ارسال نمی کند، هنرمندان ما با سفارش شما و براساس صدای شما اقدام به خلق اثر هنری مورد نظر شما می کنند . پس بالطبع نیاز به زمان بیشتری برای تولید و آماده سازی محصول است .

هزینه ارسال برای کلیه نقاط تهران و ایران رایگان است. مبنای ارسال به شهرستان ها پست پیشتاز است. تنها در شرایط انتخاب پست سفارشی (تحویل 24 ساعت پس از آماده شده محصول) مبلغی به کل فاکتور اضافه میگردد.

بله این امکان وجود دارد. پس از سپری شدن زمان تولید محصول با شما برای تحویل در تهران تماس گرفته می شود. برای سایر شهر ها تحویل از طریق پست سراسری انجام می شود و ساعت تحویل قابل هماهنگی نیست.

با توجه به این که بر اساس سفارش شما محصول تولید می شود، هزینه در ابتدا دریافت می شود . حائض اهمیت است که به این نکته دقت بفرمایید که مبلغ دریافتی علی الحساب خواهد بود و در صورتی که وزن طلای محصول بیش از مبلغ پرداختی شود به شما اطلاع داده می شود و مابه التفاوت دریافت خواهد شد، همینطور در صورت کمتر شدن وزن طلا اختلاف مبلغ به حساب شما عودت خواهد شد. ضمنا امکان پرداخت به صورت آنلاین از طریق درگاه و پرداخت از طریق انتقال کارت به کارت وجود دارد و شما با کلیه ی کارت های عضو شبکه شتاب میتوانید اقدام به پرداخت نمایید.

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی ، به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس ازبررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب وکاراینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت آوانگاره با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

در صورتی که کالای سفارش داده شده با آنچه تحویل گرفته اید مغایرت داشته باشد مانند رنگ ،سایز ،شکل ظاهری .

در صورتی که کالای تحویل شده دارای نقص یا ایراد باشد تا 24 ساعت با واحد فروش تماس برقرار کرده و نسبت به اعلام نقص اقدام نمایید .

راه های ارتباط با واحد فروش تماس با شماره تلفن 09215451132 و یا ارسال ایمیل به آدرس info@Avanegare.com  می باشد .

در مرحله اطلاعات ارسال سفارش، در بخش توضیحات برای ما پیام بگذارید تا فاکتور همراه بسته ارسال نشودتوجه داشته باشید که پیش فاکتور الکترونیکی خرید جهت اطلاع از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌‏شود.

کلیه محصولات آوانگاره دارای یک سال گارانتی طبق شرایط مندرج در ضمانت نامه همراه محصول می باشد. در دوره گارانتی محصول، هنرمندان ما نسبت به بازسازی و تعمیر آوانگاره ی شما اقدام و کالا را برای شما ارسال می کنند. ضمنا هزینه های ارسال و دریافت کالا در دوره گارانتی به عهده ی مشتری می باشد.

سوال دیگری دارید؟

1 + 2 = ?